Instant Noodles
All instant noodles from Indonesia, Korea and Asia – Mie Goreng, soup noodles, rice noodles and more.
Filters
41 items
Sort Best selling
-
Super Bihun Instant Fried Vermicelli 65g -
Mi ABC Instant Soup Chicken Onion Flavor 65g -
Vermicelli - Wai Wai Brand Vermicelli - Wai Wai Brand
Vermicelli - Wai Wai Brand
€2,69Sale price €2,69 Regular priceUnit price €6,73/kgBest before: 04.12.2026 -
Super Bihun Instant Soup Bihun 51g -
Kobe Instant Spicy Ramen Level 30 90g -
Super Bihun Instant Noodles Beef Meatball Flavor 51g -
Farmer Kwetiaw Stick 10mm 400g Farmer Kwetiaw Stick 10mm 400g
Farmer Kwetiaw Stick 10mm 400g
€2,26Sale price €2,26 Regular price €2,36Unit price €5,65/kgBest before: 15.05.2027 -
Nong Shim Instant Cup Noodle Spicy -
Erawan Rice Vermicelli 1mm 500g -
Mi ABC Instant Soup Chicken Onion Flavor 5-Pack (5x65g) -
Mi ABC Instant Spicy Braised Chicken Flavor 5-Pack (5x70g) Mi ABC Instant Spicy Braised Chicken Flavor 5-Pack (5x70g)
Mi ABC Instant Spicy Braised Chicken Flavor 5-Pack (5x70g)
€3,05Sale price €3,05 Regular price €3,25Unit price €8,71/kg -
Mie ABC Instant Fried Noodles 5-pack (5x70g) Mie ABC Instant Fried Noodles 5-pack (5x70g)
Mie ABC Instant Fried Noodles 5-pack (5x70g)
€2,75Sale price €2,75 Regular price €2,95Unit price €7,86/kg -
Best Wok Mie Goreng - 5 Pack -
Indomie Curry Chicken 5 x 85 g -
Indomie Mi Goreng Rendang Flavor 5 x 85 g -
Indomie Onion Chicken Flavour 5 x 85 g Indomie Onion Chicken Flavour 5 x 85 g
Indomie Onion Chicken Flavour 5 x 85 g
€4,58Sale price €4,58 Regular priceUnit price €10,78/kg -
Indomie Goreng 5 x 85g Indomie Goreng 5 x 85g
Indomie Goreng 5 x 85g
€4,58Sale price €4,58 Regular priceUnit price €10,78/kg